Salikto un pilno kravu pārvadājumi

Solem Line piedāvā salikto un pilno kravu pārvadājumus Eiropas un Skandināvijas valstīs, nodrošinot pilnu servisu. Uzņēmums nodrošina drošu kravu piegādi no a-z.

KONTEINERU PĀRVADĀJUMUS

Mēs organizējam jūras kravu pārvadājumus sadarbībā ar vairākiem pārvadātājiem, lai optimizētu izmaksas un samazinātu piegādes procesa laiku.

Refrižeratoru kravu pārvadājumi

Nereti, veicot pārvadājumus, kravām nepieciešams nodrošināt specifisku, nemainīgu temperatūru visu transportēšanas laiku. Mūsu autoparkā pieejamie transporta līdzekļi, spēj nodrošināt pārvadājumu temperatūru amplitūdā no -25oC līdz +25oC.

ADR kravu pārvadājumi

ADR kravu pārvadājumi ir viena no starptautiski visstingrāk regulētajām transporta nozarēm. Solem Line spēj jums nodrošināt šo kravu piegādi ar 100% garantiju.

Negabarītu kravu pārvadājumi

Solem Line izstrādā un realizē loģistikas risinājumus negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumiem. Veicam piegādi ar auto, dzelzceļa vai jūras transportu.

Ekspress kravu piegāde EU

Uzņēmumiem tiek piedāvāta daudzveidīga sūtījumu piegāžu sistēma ar vairākām papildus iespējām. Mēs piedāvājam pieņemamākos biznesa risinājumus un katrs klients saņem individuālu pieeju.

Uzticams partneris Loģistikā

Solem Line loģistikas speciālisti ar ilggadēju pieredzi. Sniedzot 100% atdevi savu pakalpojumu sniegšanā, veidojam ilgtermiņa sadarbību ar dažāda izmēra uzņēmumiem un nozarēm.

Ja, Jums ir sarežgījumi atrast piemērotu partneri Loģistikā, sazinies ar Mums caur norādīto kontaktu formu un mūsu profesionāļi ar Jums sazināsies vienas dienas laikā.

DROŠI
Ātra piegāde
Profesionāla atbalstu komanda