26
Nov
Salikto un pilno kravu pārvadājumi

Solem Line piedāvā salikto un pilno kravu pārvadājumus Eiropas un Skandināvijas valstīs, nodrošinot pilnu servisu. Uzņēmums nodrošina drošu kravu piegādi no a-z.

25
Nov
Konteinera pārvadājumus

Mēs organizējam jūras kravu pārvadājumus sadarbībā ar vairākiem pārvadātājiem, lai optimizētu izmaksas un samazinātu piegādes procesa laiku.

25
Nov
Refrižeratoru kravu pārvadājumi

Nereti, veicot pārvadājumus, kravām nepieciešams nodrošināt specifisku, nemainīgu temperatūru visu transportēšanas laiku. Mūsu autoparkā pieejamie transporta līdzekļi spēj nodrošināt pārvadājumu temperatūru amplitūdā no -25oC līdz +25oC.

25
Nov
Negabarīta kravu pārvadājumi

Solem Line izstrādā un realizē loģistikas risinājumus negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumiem. Veicam piegādi ar auto, dzelzceļa vai jūras transportu.

25
Nov
ADR kravu pārvadājumi

ADR kravu pārvadājumi ir viena no starptautiski visstingrāk regulētajām transporta nozarēm. Solem Line spēj jums nodrošināt šo kravu piegādi ar 100% garantiju.

25
Nov
Ekspress kravu piegāde EU

Uzņēmumiem tiek piedāvāta daudzveidīga sūtījumu piegāžu sistēma ar vairākām papildus iespējām. Mēs piedāvājam pieņemamākos biznesa risinājumus un katrs klients saņem individuālu pieeju.